
Renault Clio Estate - 1.5 dCi ECO Night&Day Navi/Clima/16"
Algemeen
| Prijs | € 5.750 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 147.243 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HV-290-R |
| Datum deel 1 | 31-12-2015 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1160 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 28 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.711 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 82 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,2 l/100km (1 op 31,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,1 l/100km (1 op 32,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 375 - € 390 per kwartaal
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- 12V aansluiting
- 16" inch lichtmetaal
- Aux (voor je telefoon)
- Bluetooth
- Dakdragers
- Isofix
- Metallic lak
- Navigatie voorbereiding
- Touchscreen
- USB
= Bijzonderheden =
Perfect onderhouden Renault Clio Estate 1.5 dCi ECO Night&Day uit 2015, een ruime en zuinige stationwagen voorzien van veel extra’s!
De betrouwbare en zuinige 1.5 dCi dieselmotor met 90 pk zorgt voor lage gebruikskosten en comfortabel rijgedrag. Dankzij de Estate uitvoering beschikt deze Clio over extra bagageruimte en praktisch gebruiksgemak.
De Renault Clio Estate is voorzien van onder andere: Spraakbediening, Start/Stop systeem, Cruise control, Climate control (Automatische Airco), Navigatiesysteem, Touchscreen display, Obstakeldetectie, USB/AUX aansluiting, Bluetooth, Snelheidsdetectie, ECO stand, Isofix en 16" lichtmetalen velgen.
Zowel van binnen als van buiten in nette staat, het interieur is fris en onbeschadigd.
Technisch perfect onderhouden en in goede conditie.
Nieuwe distributieriem bij 101.617 km
Voorzien van 4 goede 16" banden.
Boekjes incl. 2 sleutels aanwezig bij de auto.
De Renault Clio wordt rijklaar afgeleverd met nieuwe apk en desgewenst leveren wij hem af met één van de volgende afleverpakketten;
Kiest u voor het V.I.P. Pakket bij deze auto zal de auto gepoetst worden afgeleverd met:
- Nieuwe/recente apk
- Kleine onderhoudsbeurt
- Algehele check
- Nieuwe mattenset
- Tenaamstellen van voertuig
Kosten voor dit pakket bedragen €450,-
Kiest u voor het V.I.P. + Pakket bij deze auto zal de auto gepoetst worden afgeleverd met:
- Nieuw apk
- Grote onderhoudsbeurt
- Algehele check
- Nieuwe mattenset
- Tenaamstellen van voertuig
- 3 maanden garantie motor + versnellingsbak
Kosten van dit pakket bedragen €600,-
Het inruilen van uw huidige auto is bespreekbaar, voor het maken van een inruilvoorstel ontvangen wij graag een paar foto's + informatie van de in te ruilen auto. Dit kunt u sturen via deze advertentie, via onze website, per mail of via Whatsapp.
De km-stand is aantoonbaar d.m.v. een correcte Nationale Auto Pas (NAP).
Het is mogelijk om tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen.
Vraag ons naar de mogelijkheden of kijk op: https://www.autovanderzwan.nl/financiering-dtc-lease-2/
Graag tot ziens bij
Auto van der Zwan
Loswal 10
7772 TT Hardenberg
Tel/fax: 0523-680567
Whatsapp: 06-86863005
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 08:00 tot 17:30
Zaterdag 09:00 tot 16:00
..
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































