
Renault Clio Estate - 1.5 dCi Ecoleader Limited NEW APK
Algemeen
| Prijs | € 7.995 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 109.258 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 12 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PL-755-X |
| Datum deel 1 | 14-08-2017 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1157 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 625 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 31 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Renault Clio Estate 1.5 dCi Ecoleader Limited NEW APK
- Kenteken: PL-755-X
- Merk: Renault
- Model: Clio Estate
- APK tot: 12-05-2027
- Tellerstand: 109258 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1461 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: K9K E6
- Vermogen: 66 kW / 90pk
- Ledig gewicht: 1157 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 3.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 427 cm
- Breedte: 173 cm
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 375 - 390 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Pack Comfort
- Airco automatisch
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Dimlichten automatisch
- Regensensor
Pakket: Pack R Link
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- DAB
- Mp3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- WiFi
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- DAB
- Mp3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Hierbij aangeboden, een nette clio uit 2017 met weinig kilometers. Auto is bij binnenkomst voorzien van een onderhoudsbeurt en een nieuwe APK. Auto rijd en schakelt na behoren. Auto heeft minimale gebruikerssporen en is altijd in onderhoud geweest bij auto munster. Kom gerust langs voor een proefrit.
Inruil is bij ons mogelijk tegen handelsprijzen!
Y.A. Auto's
Wilgenweg 15
3421TV Oudewater
+31613336463
Ya-autobedrijf@outlook.com
www.ya-autobedrijf.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































