
Renault Clio - 1.2 TCe GT-Line|Rijklaar prijs|Afn. Trekhaak|Stoelverw.|Climate|Navi|
Algemeen
| Prijs | € 10.450 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 119.078 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NT-014-R |
| Datum deel 1 | 28-04-2017 |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 87 kW (118 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 199 km/u
GVW: 1.659 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 mnd Bovag Garantie: Deze auto wordt standaard afgeleverd met 12 mnd Bovag garantie,afleveringsbeurt en minimaal 12 mnd Apk
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen versnellingspook
- Mp3-speler
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Zeer mooie Renault Clio 1.2 met het GT-Line pakket in het zwart. De auto is uitgevoerd met een afneembare trekhaak, cruise control, climate control, 17 inch lichtmetalen velgen, parkeersensoren achter, navigatie, stoelverwarming en nog veel meer!
De auto is volledig onderhouden!
De prijs van de auto is RIJKLAAR dus INCLUSIEF een afleverbeurt, nieuwe apk en 12 maanden BOVAG garantie, er komen dus geen extra kosten bij!
U bent welkom om de auto te bezichtigen en te ervaren bij ons in Terborg!
Ma – Vr: 08:30 – 18:00
Za: 09:00 – 13:00
Zo: Gesloten
(Op afspraak eventueel buiten openingstijden)
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































































































