
Renault Clio - 1.6-16V Initiale
Algemeen
| Prijs | € 1.499 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 227.341 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 07 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 49-TJ-BF |
| Datum deel 1 | 23-09-2006 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1115 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | oktober 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/45 R17
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.630 kg
Afmetingen (LxBxH): 399 x 171 x 149 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 157 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Auto heeft wat gebruiker sporen.
Onze openingstijden zijn:
Maandag t/m vrijdag 09:00 uur tot 18:00 uur
Zaterdag en zondag zijn we gesloten.
Heeft u interesse in een van onze auto's graag dan even een belletje vooraf.
Tel. 0634430209
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































