
Renault Kadjar - 1.2 TCe Bose Airco, Cruise Control, Trekhaak, Stuurbekrachtiging
Algemeen
| Prijs | € 7.744 |
| Bouwjaar | November 2015 |
| Kilometerstand | 158.164 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HK-323-X |
| Datum deel 1 | 26-11-2015 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2015 - dec. 2018
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.866 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 160 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Grootauto-Van Es B.V. Eemweg 29K 3755LC EEMNES, NL 0346350888 http://www.grootauto.nl info@grootauto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Bose Soundsystem
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Half Lederen Interieur
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Toerenteller
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- ECO-mode
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
Overige
- Bluetooth
- Buitentemperatuurmeter
- Extra getint glas achter
- Pack Easy (Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Parkeer assistent, Parkeersensor voor en achter)
- Pack Luxe (Voorstoelen verwarmd)
- Pack Tech (Achteruitrijcamera, Autonomous Emergency Braking, Dodehoek detector, Parkeer assistent, Parkeersensor voor en achter)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Winter-pack (koplampreiniging, Verwarmde voorruit, Voorstoelen verwarmd)
Inruil auto mogelijk.
Wij beschikken altijd over meer dan 300 occasions.
Bekijk onze volledige voorraad op www.grootauto.nl.
Grootauto-Van Es B.V.
Eemweg 29K
3755 LC Eemnes
Tel. 0346-350888
Alvorens u naar ons afreist is het wenselijk om contact met ons op te nemen om teleurstelling te voorkomen. Wij doen ons best om onze advertenties zo zorgvuldig mogelijk samen te stellen. Voertuigopties en uitvoeringen zijn automatisch gegenereerd en kunnen daarom afwijken van de daadwerkelijke opties. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Wij adviseren u om bij interesse altijd de vermelde opties en specificaties te controleren. De content op deze website/pagina is gedeeltelijk gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie (AI). Hoewel wij streven naar nauwkeurigheid, kan de output onjuistheden bevatten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuistheden die voortvloeit uit het gebruik van deze informatie.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































