
Renault Kadjar - 1.2 TCe Intens | Trekhaak | Navigatie | Camera | Cruise Control
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 138.187 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TL-205-J |
| Datum deel 1 | 30-08-2018 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1281 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2015 - dec. 2018
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.853 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 160 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 126 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 6 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Schoon B.V. Electronicaweg 2 9503EX STADSKANAAL, NL 0599613380 http://www.autobedrijf-schoon.nl verkoop@autobedrijfschoon.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- MP3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Dab
- Easy Life Pack (Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Parkeer assistent)
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi
Al onze occasions worden rijklaar afgeleverd, tenzij anders aangegeven, dit is inclusief:
- Afleveringsbeurt
- Nieuwe APK keuring (indien nodig)
- Professioneel gereinigd van binnen en buiten
- Brandstof voor de eerste kilometers
- Garantie (BOVAG - Renault Top Occasion Garantie - Dealergarantie)
Hiervoor brengen wij GEEN extra kosten in rekening, we leveren al onze auto`s RIJKLAAR af.*
De Renault Autoverzekering
Een verzekering met voordelen:
- Heldere polisvoorwaarden.
- Schadeherstel bij uw eigen dealer.
- Schadeherstel met originele onderdelen.
- Gunstige nieuwwaarde regeling en occasionwaarde regeling.
- Scherpe premie.
- € 0,- Eigen risico.
Financiering
U heeft de occasion gevonden die het beste bij u past?
Dan kunnen wij er ook voor zorgen dat de financiering perfect voor u wordt geregeld.
Deze wordt verzorgd door Renault Financial Services, de huisleverancier van Renault op het gebied van leasing & financiering.
Vraag naar de voorwaarden en de mogelijkheden.
*Let op! Geld lenen kost geld*
| Op al onze leveringen zijn de algemene Bovag voorwaarden van toepassing |
* Het updaten van navigatiesystemen behoort niet tot het rijklaarmaken.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































