
Renault Kangoo Express - 1.5 dCi 90 Express Tech Line Airco, Navi, Parkeersensoren, Cruise control, Radio
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Prijs incl. BTW | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 232.858 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-VSR-42 |
| Datum deel 1 | 24-01-2012 |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,00 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1235 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Kangoo Express occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2010 - dec. 2011
Modelcode: phase 2
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 16,0 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.936 kg
Afmetingen (LxBxH): 421 x 183 x 184 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 137 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: C.D. Cars Schelluinsestraat 7 4203NJ GORINCHEM, NL 0183-651130 http://www.cd-cars.nl info@cd-cars.nl
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Tussenschot laag
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) window
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rubber mat in laadruimte
WELKOM BIJ CD Cars
**7 DAGEN PER WEEK GEOPEND**
Op zoek naar een tweedehands auto? Of u wilt uw huidige auto verkopen? Dan bent u bij CD Cars aan het juiste adres! Wij hebben altijd een voorraad met betrouwbare occasions in iedere prijsklasse. Daarnaast kopen wij alle merken auto’s in. Voor directe inkoop van uw auto verwijzen wij u graag door naar de Auto Inkoop Dienst, onze dochteronderneming.
Op onze site vindt u onze indrukwekkende voorraad eerste klas occasions. Al onze occasions kunnen worden aangeschaft met uitgebreide garantie voorwaarden. Ook beschikken wij over een eigen werkplaats om uw auto keurig af te leveren, als u dat wenst. Onze medewerkers hebben al meer dan 25 jaar ervaring in de autobranche en helpen u op weg.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de opties op de auto die voor u belangrijk zijn en die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
OPENINGSTIJDEN:
maandag: 09:00 tot 17:00 uur
dinsdag: 09:00 tot 17:00 uur
woensdag: 09:00 tot 17:00 uur
donderdag: 09:00 tot 20:00 uur
vrijdag: 09:00 tot 17:00 uur
zaterdag: 10:00 tot 17:00 uur
zondag:12:00 tot 17:00
Vragen? Bel +31 (0)183-65 11 30
Export +31 (0) 612 89 28 68
Adres:
Schelluinsestraat 7
4203 NJ Gorinchem
www.cd-cars.nl
info@cd-cars.nl
Hoeveel kost een Renault Kangoo Express verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































