
Volvo C40 - Single Motor Extended Range Ultimate 82 kWh | 98% SoH | Trekhaak | All Season banden | 360
Algemeen
| Prijs | € 43.900 |
| Prijs excl. BTW | € 36.281 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 28.156 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | X-558-RN |
| Datum deel 1 | 01-02-2024 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Vapour Grey Metallic |
| Gewicht | 1995 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2023 - mei 2024
Referentienummer: 3149465
Technische informatie
Koppel: 420 Nm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 444 x 187 x 159 cm
Wielbasis: 27 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 270 - € 296 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Excellence (€ 895): 24 maanden garantie, 12 maanden APK keuring, 24 maanden Mobiliteitsservice, volle tank brandstof, beurt volgens onderhoudsschema, poetsen / reinigen in- en exterieur en uitgebreide inspectie (100 punten)
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2095 kg
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 03-01-2024
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Achterspoiler
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Glans exterieur delen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm groot
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Stuurwiel verwarmd
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Hemelbekleding donker
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Extra getint glas
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless entry
- Keyless start
- Parkeersensor voor en achter
- Rondomzicht camera
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Warmtepomp
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geluidsimulator
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Koplampreiniging
- Kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Overige
- 360° Camera
- All-seasonbanden
- Harman Kardon Audio
= Bijzonderheden =
C40 Single Motor Extended Range Ultra Ultimate 82 kWh | 98% SoH | Trekhaak | All Season banden | 360° Camera | Harman Kardon | Adaptieve Cruise Control | Bestuurdersstoel elektrisch geheugen | Stoel en Stuurwielverwarming | 20 Inch | Passagiersstoel elektrisch | Microtech / alcantara bekleding met wit stiksel en bies | Zitting verlenging voorstoelen | Panoramadak | Pilot Assist | BLIS Dode Hoek Detectie | Warmtepomp | Google Infotainment | Keyless Drive | Verlichtingspack 2 | Parkeersensoren voor+achter | Privacy Glass | Elektrisch bedienbare achterklep | Breedstralers in voorbumper | Draadloos telefoon opladen | DAB Radio | Apple Carplay/Android Auto | Volvo On Call met mobiele App functie | Vapour Grey Metallic |
Disclaimer: Deze advertentie is met zorgvuldigheid opgemaakt, maar door complexiteit kan er een afwijking voorkomen. Informeer naar de opties die voor u belangrijk zijn. Op deze advertentie kan geen aanspraak gemaakt worden.
Hoeveel kost een Volvo C40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























