
Renault Kangoo Express - 1.6-16V Express Comfort 95.DKM BENZINE MARGE
Algemeen
| Prijs | € 7.995 |
| Prijs incl. BTW | € 7.995 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 95.637 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-34-NKP |
| Datum deel 1 | 27-08-2013 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 78 kW (106 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1314 kg |
| Trekgewicht max | 1050 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | december 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Kangoo Express occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
Extra informatie
Renault Kangoo Express 1.6-16V Express Comfort 95.DKM !! BENZINE !! MARGE
- Kenteken: V-34-NKP
- Merk: Renault
- Model: Kangoo Express
- APK tot: 30-10-2026
- Tellerstand: 95637 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld 5
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: K4M K8
- Vermogen: 78 kW / 106pk
- Ledig gewicht: 1314 kg
- Max. trekgewicht: 1050 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 7.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 428 cm
- Breedte: 183 cm
- Laadruimte hoogte: 119 cm
- Aantal sleutels: 1
- Emissieklasse: Euro 5
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakklep
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Laadklep Boven laadruimte
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Hij is klaar voor nog jaren rijplezier, deze Renault Kangoo Express uit 2013. Er staat 95637 kilometer op de teller. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Aan alles is gedacht als het gaat om de combinatie gemak en veiligheid. Bijvoorbeeld de schuifdeur met z'n ruime opening.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
Van Esch Auto’s – Betrouwbaar en Ervaren in Occasions!
Op zoek naar een betrouwbare occasion? Bij Van Esch Auto’s bent u aan het juiste adres! Met 30 jaar ervaring in de autobranche bieden wij een ruim assortiment van meer dan 50 occasions op voorraad.
✅ Kwaliteit & Betrouwbaarheid – Al onze auto’s worden grondig nagekeken, zodat u precies weet wat u koopt.
✅ Service ook na aankoop – Wij staan altijd klaar voor onze klanten, ook na de verkoop.
✅ Afleverpakketten op maat – Verschillende afleveropties mogelijk, geheel naar uw wens.
Kom langs bij Van Esch Auto’s in Geldrop en ontdek ons aanbod!
Hoeveel kost een Renault Kangoo Express verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























![Tesla Model 3 - Standard RWD Plus [ LFP-ACCU+AUTOPILOT+60 kWh+PREMIUM AUDIO ]](https://cdn.autowereld.nl/I762143565/240x180/tesla-model-3-standard-rwd-plus-lfp-accu-autopilot-60-kwh-premium-audio.jpg)















































