
Renault Symbioz - 1.8 E-Tech full hybrid 160 esprit Alpine
Algemeen
| Prijs | € 34.950 |
| Prijs excl. BTW | € 29.343 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 50 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 16 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJF-99-R |
| Datum deel 1 | 16-05-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1789 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1365 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juli 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Julianaweg 78
3248AN Melissant
0187601764
https://www.autofirst-vandervliet.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R19
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 441 x 180 x 158 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 795): Afleverpakket (1): De auto wordt afgeleverd: - Onderhoudsbeurt + apk (indien nodig) - Schoonmaken binnen en buitenkant - Wax behandeling Car-Tec - 50 Euro brandstof - 24 uurs pechhulp pas Autofirst - 6 maanden Bovag garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Stuurhulp
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Mooi hè, deze Renault. Maar dat is alleen nog maar de buitenkant. Onder de motorkap zit een rijkdom aan innovatieve techniek om waar te maken wat het merk belooft: Drive for change. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Ook in winterse omstandigheden is rijden een plezier, niet in de laatste plaats dankzij het verwarmd stuurwiel. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer LED koplampen, extra getint glas en LED-achterlichten.
Dankzij de 360 graden camera op de auto, wordt manoeuvreren in smalle straatjes ineens veel eenvoudiger. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. De bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem gebeurt met knoppen op het stuur en als u wilt zelfs met uw stem. De audio is overigens voorzien van DAB-radio voor een altijd heldere ontvangst. Onderweg laadt u uw smartphone snoerloos op met behulp van de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, accident avoidance system en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Hoeveel kost een Renault Symbioz verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































