
Renault Talisman Estate - 1.6 TCe Intens, Airco, Trekhaak, Automaat
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 181.670 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KL-613-V |
| Datum deel 1 | 24-10-2016 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1618 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1469 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | februari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/45 R18
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.144 kg
Afmetingen (LxBxH): 487 x 187 x 147 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- 4-wiel besturing
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overig
- Innovation-pakket (Achteruitrijcamera, Audio installatie premium, Dodehoek detector, Elektrisch bedienbare achterklep, Parkeer-assistent, Parkeersensor voor)
- Pack winter (Koplampreiniging, Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
= Bijzonderheden =
Goed rijdende, fijne en mooi uitgevoerde auto met veel mooie opties! Inruil is mogelijk.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 06 18544505).
Openingstijden
Maandag: 08.00 - 17.30 uur
Dinsdag: 08.00 - 17.30 uur
Woensdag: 08.00 - 17.30 uur
Donderdag: 08.00 - 17.30 uur
Vrijdag: 08.00 - 17.30 uur
Zaterdag: 09.00 - 15.00 uur
Zondag gesloten
Op afspraak ook buiten openingstijden mogelijk!
Voor een afspraak of bezichtiging verzoeken wij u vriendelijk altijd telefonisch contact met ons op te nemen of de occasions van uw keuze nog beschikbaar is.
Wij berekenen geen afleveringskosten.
Hoeveel kost een Renault Talisman Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































