
Renault Talisman Estate - 1.6 TCe Zen Bovag Garantie
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 186.330 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PK-856-K |
| Datum deel 1 | 14-07-2017 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1618 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1465 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | februari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2016 - apr. 2018
Referentienummer: 7818
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Semi-automaat
Tankinhoud: 51 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 215 km/u
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 1.200): standaard
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; BOVAG Garantie Afleveringsbeurt! - 12 maanden Bovag garantie - Minimaal 6 maanden APK bij aflevering - Tenaamstelling van het voertuig - Vloeistof controle - Onderhoudsbeurt ; Nieuwe APK
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- keyless entry
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Rijden als nieuw? Dan is deze Renault Talisman Estate een fantastische buitenkans. Prille cijfers op de teller, piepjong ogend, verbluffend actueel in extra's en opties... Deze Renault Talisman Estate heeft het allemaal! Tot de uitrusting van deze Renault behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare stoelen en LED-achterlichten.
Naast handmatige bediening kunt u belangrijke functies met uw stem bedienen dankzij de ingebouwde spraakbediening. Het navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Met regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende spiegels en lederen stuur is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Talisman Estate samen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Deze Renault Talisman Estate is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop. In deze Renault vinden we verder een hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Internetprijs is INCLUSIEF:
- Nieuwe / recente Apk-keuring
- Technische inspectie bij binnenkomst
- Vloeistof controle
Wij zijn aangesloten bij BOVAG Garantie.
Kiest u voor het BOVAG-garantie pakket 12 maanden, dan is de meer prijs € 1.200,-
(Via Bovag.nl is het all-in prijs)
Dit pakket omvat:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Nieuwe / recente APK bij aflevering
- Tenaamstelling van het voertuig
- Vloeistof controle
- Onderhoudsbeurt
-Garantie Pakket 6 maanden meer prijs € 695
Tenaamstelling:
Wij kunnen de door ons geleverde auto's op naam zetten. U hoeft dus niet naar het postkantoor.
Inruil mogelijk!
Financiering / Leasen is mogelijk!
Wij zijn een universeel RDW erkend autobedrijf. Ook voor apk-keuringen, onderhoud & reparatie bent u bij ons aan het juiste adres. Voor meer informatie kunt u altijd contact met ons opnemen. Altijd even bellen voor vertrek, om misverstanden te voorkomen!
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 08.30-18.00 uur.
Zaterdag 09.00-16.00 uur.
Buiten onze openingstijden op afspraak geopend.
Autobedrijf Kelvinring
Kelvinring 3
2952 BG Alblasserdam
Tel: 078-6999770
Mobiel: 06-19695065
Wij Plaatsen Onze auto's middels een occasion manager platform van Ucc. Optielijsten worden automatisch ingevuld.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele ( Spel ) fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!
Hoeveel kost een Renault Talisman Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































![Volvo XC40 - 1.5 T4 Recharge Core [ LED Lederen comfortstoelen Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I762104013/240x180/volvo-xc40-1-5-t4-recharge-core-led-lederen-comfortstoelen-keyless.jpg)



































