
SEAT Leon ST - 1.4 EcoTSI Style Connect Carplay*Stoel.vrw*Cruise
Algemeen
| Prijs | € 10.495 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 182.548 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PL-695-S |
| Datum deel 1 | 11-08-2016 (import) |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1197 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Seat Leon ST 1.4 EcoTSI Style Connect Carplay*Stoel.vrw*Cruise
- Kenteken: PL-695-S
- Merk: Seat
- Model: Leon ST
- APK tot: 09-04-2027
- Tellerstand: 182548 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1395 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CZE
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1197 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1451 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- Airco automatisch
- Apple Carplay
- Bluetooth
- Cruise control
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor voor en achter
- Sportstoelen
- Trekhaak met afneembare kogel
- Voorstoelen verwarmd
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Apple Carplay
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Unikleur/pastel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
een sportieve uitstraling en een fijne uitrusting voor dagelijks gebruik. De automaat schakelt soepel en in combinatie met de krachtige en zuinige 1.4 EcoTSI motor voelt de auto prettig aan, zowel in de stad als op langere ritten.
Het interieur is verzorgd uitgevoerd met sportstoelen en een sportstuur, wat de auto net wat meer uitstraling geeft vanbinnen. Dankzij de automatische airco blijft het onderweg aangenaam en via Apple CarPlay en Bluetooth ben je eenvoudig verbonden met je telefoon voor muziek, navigatie en bellen. Het navigatiesysteem helpt je onderweg en de verwarmde voorstoelen zijn vooral tijdens koude dagen erg prettig.
Ook qua gebruiksgemak is deze Leon ST compleet uitgevoerd. De parkeersensoren voor en achter maken inparkeren eenvoudiger en dankzij de trekhaak met afneembare kogel is de auto ook praktisch inzetbaar voor bijvoorbeeld een fietsendrager of aanhanger.
Goed aantoonbaar onderhouden en rijklaar zonder afleverkosten.
Vivante Cars is 7 dagen per week bereikbaar en beschikbaar voor bezichtiging. Omdat wij niet altijd op locatie aanwezig zijn, vragen wij u vooraf contact op te nemen. Dan plannen we samen een passend moment en zorgen wij dat de auto voor u klaarstaat en we alle tijd voor u hebben.
Vivante Cars
Aesgewei 66
8647SG Sibrandabuorren
+31623282902
info@vivantecars.nl
vivantecars.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























![SEAT Leon ST - 1.2 TSI Style [ trekhaak leder/alcantara cruise LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I762406406/240x180/seat-leon-st-1-2-tsi-style-trekhaak-leder-alcantara-cruise-lm.jpg)






