
SEAT Leon - 1.4 EcoTSI FR AKTIE geldig tot ZONDAG
Algemeen
| Prijs | € 9.499 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 210.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 15 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-454-TT |
| Datum deel 1 | 17-10-2016 (import) |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1163 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 215 km/u
GVW: 1.790 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overige
- Executive-pakket (Elektrisch glazen panorama-dak, Lendesteunen (verstelbaar))
- Sport-pakket 2 (Lendesteunen (verstelbaar))
- Winter-pakket (Koplampreiniging, Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
= Bijzonderheden =
Te koop aangeboden: een zeer rijk uitgeruste en uitstekend onderhouden SEAT Leon FR Connect (150 PK). Deze auto biedt de perfecte combinatie van sportieve prestaties en modern comfort.Technisch verkeert de auto in topconditie. Het grootste pluspunt is de onlangs geplaatste donor DSG-versnellingsbak, waardoor de auto weer schakelt als nieuw en je de komende jaren verzekerd bent van zorgeloos rijplezier.
Onderhoud: Volledig en tijdig onderhouden. Alle vloeistoffen en filters zijn periodiek gecontroleerd en vervangen.
Transmissie: 7-traps DSG-automaat (recent vervangen)Luxe
Opties: Elektrisch panoramadak, Full-map navigatie, stoelverwarming, Apple CarPlay/Android Auto (Connect-pakket) en parkeersensoren.
FR-uitvoering: Voorzien van sportstoelen, sportonderstel, LED-verlichting en 18 inch lichtmetalen velgen.
Staat: De auto rijdt en schakelt perfect.
Het exterieur heeft slechts lichte gebruikerssporen die passen bij de kilometerstand.Een betrouwbare, eerlijke auto voor de liefhebber.
Wij zijn geopend op afspraak
Inruil mogelijk
Locatie: Te bezichtigen in Baarle-Nassau of in Tilburg
Heb je interesse of wil je een proefrit maken? Stuur een berichtje of bel direct naar 06 85657550.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































