
SEAT Leon - 1.4 TSI eHybrid PHEV FR | Werkelijk alle opties aanwezig
Algemeen
| Prijs | € 19.945 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 58.818 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 10 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HKH-69-J |
| Datum deel 1 | 22-12-2020 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1514 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 91 |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2020 - jun. 2021
Referentienummer: 496
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 110 kW (150 PK)
Vermogen elektromotor(en): 85 kW (116 PK)
Vermogen brandstofmotor: 110 kW (150 PK)
Wielbasis: 267 cm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 63 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 220 km/u
Accu
Accu: 13 kWh, Conditie: 0%
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 27 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Overige informatie
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 55.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- connected services
- connected services
- DAB
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
Exterieur
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 17"
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
Extra
- buitenspiegels in andere kleur
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- Elektrisch verstelbare voorstoel met geheugen
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- keyless entry
- keyless start
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstuur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rijstrooksensor met correctie
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Afleverpakketten Garage Albers Zuidland:
Basispakket (Incl.)
- Minimaal 6 maanden APK.
- Afleveringscontrole/40 punten BOVAG check.
- Schoonmaakbeurt.
- Tenaamstellingskosten.
- 3 maanden Garage Albers Zuidland garantie op de mechanische delen van de motor en versnellingsbak.
Premiumpakket (€495,-)
- Minimaal 12 maanden APK.
- Afleveringscontrole incl. klein onderhoud.
- 40 punten BOVAG check.
- Tenaamstellingskosten.
- Professionele poetsbeurt binnen/buiten.
- 1/2 tank brandstof.
- 6 maanden Garage Albers Zuidland garantie(excl. Aircosysteem).
Top Pakket (€895,-)
- Minimaal 12 maanden APK.
- Afleveringsbeurt volgens fabrieksschema.
- 40 punten BOVAG check.
- Tenaamstellingskosten.
- Professionele poetsbeurt binnen/buiten.
- Volle tank brandstof.
- Indien nodig een nieuw automatten set.
- Gratis vervangend vervoer bij garantiewerkzaamheden.
- Distributiesnaar word vervangen indien deze binnen een jaar of 10.000 km aan vervanging toe is (meerprijs €150,-).
- Airco onderhoudsbeurt (t.w.v. €129,-).
- 12 maanden complete Garage Albers Zuidland Pechhulp Europa.
- 12 maanden BOVAG garantie.
Wij adviseren u een afspraak te maken voor een bezichtig of proefrit in 1 van onze Occasions, doet u dit niet dan bestaat de kans dat we net met een verkoopgesprek bezig zijn of dat de auto mogelijk al is verkocht, op deze manier kunnen we u beter van dienst zijn! Uiteraard bent u van harte welkom.
* De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is om contact op te nemen voor opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden. Aan de optielijst kan geen rechten worden ontleend.
maandag: 08:00-17:00
Dinsdag 08:00-17:00
Woensdag: 08:00-17:00
Donderdag: 08:00-17:00
Vrijdag: 08:00-17:00
Zaterdag: 08:00-12:00
Zondag: Gesloten
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































