
SEAT Leon - 1.4 TSI Sport Topstaat Onderhoud Climate Cruise
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 196.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TJ-479-F |
| Datum deel 1 | 25-02-2010 (import) |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1224 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
SEAT Leon 1.4 TSI 125 PK | Topstaat | Nieuwe Versnellingsbak | Ketting Vervangen | Climate Control | Cruise | APK 2027 | Michelin Pilot banden | Apple Carplay Android auto voor een meerprijs €250,- mogelijk!
Ben je op zoek naar een sportieve, comfortabele en technisch goed onderhouden hatchback met een unieke uitstraling?
Dan is deze SEAT Leon 1.4 TSI 125 PK een bijzonder mooi exemplaar.
Uitgevoerd in een prachtige lichtblauwe metallic lak, waardoor de auto direct opvalt tussen de standaard zwarte en grijze uitvoeringen.
De kleur geeft deze Leon een frisse, moderne en sportieve uitstraling en komt vooral in zonlicht prachtig tot zijn recht dankzij de metallic glans.
Niet alleen optisch verkeert deze Leon in topstaat — ook technisch is er flink in geïnvesteerd.
De auto rijdt strak, schakelt perfect en voelt zowel motorisch als interieur technisch zeer verzorgd aan.
Verkocht door VAGDynamics, jouw specialist in hoogwaardige VAG-occasions.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































![BMW 2-serie Active Tourer - 218i M Sport Aut. [ Pano Leder HUD HarmanKardon ]](https://cdn.autowereld.nl/I761283533/240x180/bmw-2-serie-active-tourer-218i-m-sport-aut-pano-leder-hud-harmankardon.jpg)






























