
SEAT Leon - 1.5 TSI FR Ultimate Edition BLACK*VIRTUAL*ACC*DCC*LANE*BEATS*PANO
Algemeen
| Prijs | € 23.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 43.577 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 30 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 28-11-2019 (import) |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1158 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 620 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 213 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.790 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 182 x 144 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- Achter spoiler
- Apple Carplay
- Beats audio
- Black line
- DCC (in hardheid te verstellen schokbrekers)
- Draadloos telefoon opladen
- Open dak
- Trekhaak (tegen meerprijs te monteren, informeer naar de opties)
- Virtual Cockpit
- Zwarte hemel
= Bijzonderheden =
WORDT GELEVERD INCLUSIEF 12 MAANDEN GARANTIE.
Deze Seat Leon FR is in zeer nette staat en is goed onderhouden, alles is aantoonbaar door de documentatie die bij de auto aanwezig is.
Deze Seat is echt full option, hij heeft zelf DCC hiermee kan de hardheid van de vering naar wens ingesteld worden.
De Seat een mooie verschijning omdat alles zwart is aan de auto.
De Seat staat op 18" onbeschadigde performance velgen met goede banden.
Heeft deze mooie occasion uw interesse gewekt, neem dan snel contact met ons op.
Wij zijn vooral gespecialiseerd in de Seat Leon FR en Seat Ibiza FR waardoor we er meestal meerdere op voorraad hebben.
De kilometerstand is origineel en aantoonbaar door middel van de onderhoudshistorie of de NAP.
Om teleurstelling te voorkomen raden wij u aan vooraf contact met ons op te nemen om er zeker van te zijn dat de auto nog beschikbaar is,
dit ook omdat niet al onze auto's binnen kunnen staan en wij er dan voor kunnen zorgen dat u de auto netjes schoon en droog kunt komen bekijken.
Wij hanteren geen afleverkosten en al onze auto's worden geleverd inclusief 12 maanden garantie. (Of anders besproken.)
Financiering is evt. ook mogelijk, informeer hiervoor naar de mogelijkheden.
Uw huidige auto inruilen is ook mogelijk, u kunt kunt foto's en info van uw in te ruilen auto doorsturen via whatsapp op nummer 0622944237 of via het inruil formulier op de site.
Een afspraak is vaak ook in de avonduren, zon- en feestdagen mogelijk.
Onze advertenties zijn met de groots mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten.
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf en maken gebruik van de nationale auto pas.
Wij zijn gevestigd op het terrein bij onze collega's van Direkt auto's .
LET OP!!! Omdat wij veel onderweg zijn is het soms moeilijk ons te bereiken, een WhatsApp wordt meestal gelijk beantwoord.
CWS auto's
Groenenwoud 19c
5151 RM Drunen
(op het terrein van Direkt auto's)
Tel: 0622944237
Mail: cwsautos@outlook.com
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























