
SEAT Leon - 1.6-16V Stella 2de eig goed onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 1.650 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 270.376 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 03-PS-XN |
| Datum deel 1 | 09-11-2004 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1172 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2000 - aug. 2005
Referentienummer: 396
Technische informatie
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 192 km/u
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 168 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- achterspoiler
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Een nette en goed onderhouden Seat Leon.
: 2 sleutels
: 270.200 nap
: apk tot 5-9-2026
: 2de eigenaar
: volledig onderhouden
Bij Dieker automotive
-koopt u een Occasion tegen een concurrerende prijs.
- Betaalt u GEEN afleveringskosten.
- Krijgt u een reëel bod voor uw inruilauto.
- Onze auto's zijn voorzien van de NationaleAutopas
- Wij adverteren met meeneemprijzen.
- Optielijst onder voorbehoud.
Wij beschikken over een eigen werkplaats.
BELLEN VOOR VERTREK
WIJ ZIJN 7 DAGEN PER WEEK OP AFRAAK GEOPEND.
Ons bezoek adres:
Laarseweg 37
8171pp Vaassen
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































































