
SEAT Leon - 1.6 Stylance
Algemeen
| Prijs | € 1.295 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 249.147 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 80-SH-JS |
| Datum deel 1 | 10-01-2006 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Seat Leon nette auto voor bouwjaar en km
Seat Leon 1.6 Stylance
- Kenteken: 80-SH-JS
- Merk: Seat
- Model: Leon
- APK tot: 07-07-2026
- Tellerstand: 249147 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 1595 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: BSE
- Vermogen: 75 kW / 102pk
- Ledig gewicht: 1180 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Hoogte: 1459 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Bijzondere opties & accessoires
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Sportvelgen
- Trekhaak
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Seat Leon. Het is een auto uit 2006, op de teller staat een kilometerstand van 249147. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Nooit te snel, altijd constant: dat is het voordeel van de aanwezige cruise control. Ook lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook horen tot de voorzieningen op deze auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Seat Leon samen. Een langere remweg, meer slijtage, grotere kans op een klapband: te weinig lucht in de banden is een slecht idee. Daarom checkt het bandenspanningscontrolesysteem automatisch of de druk in de banden nog op peil is.
Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
MMD Lanting
Mizar 16
7891VE Klazienaveen
0591-312220
info@mmdlanting.nl
www.mmdlanting.nl
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































