
Suzuki Swift - 1.2 Style SHVS Adaptief - Lijn assistent Rijklaarprijs | Tot 10 jaar Garantie | Onderhouds
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 18.807 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-737-FB |
| Datum deel 1 | 29-04-2021 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,10 sec |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 865 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2020 - apr. 2024
Modelcode: RZ/AZ
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 2 kW (3 PK)
Vermogen brandstofmotor: 61 kW (83 PK)
Koppel: 107 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 37 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 386 x 175 x 148 cm
Wielbasis: 245 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot: 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf J & S Ambachtsweg 4 1785AJ DEN HELDER, NL 0223635744 http://www.autobedrijfjens.nl info@autobedrijfjens.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Extra getint glas achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
Bij ons betaalt u GEEN kosten rijklaar maken maar wel goede en betrouwbare aflevervoorwaarden! De auto wordt afgeleverd met; 12 maanden Garantie tot 20.000km, 12 maanden Mobiliteitservice, minimaal 12 maanden APK en een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema. Kortom zorgeloos rijden met deze betrouwbare auto. Autobedrijf J & S is al jaren lang het betrouwbare Suzuki adres in Den Helder en wordt op facebook beoordeeld met een maximum van 5 sterren en op klanten vertellen beoordeeld met een 8,9. https://www.facebook.com/AutobedrijfJS . Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld kunnen er geen rechten verleend worden aan deze informatie. Wilt u langskomen voor een proefrit of meer informatie over deze auto mag u natuurlijk contact met ons opnemen. Particulieren verkoop. Handelsbiedingen per telefoon. Telefoonnummer 0223-635744 of mail naar ; verkoop@autobedrijfjens.nl
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































