
Suzuki Ignis - 1.3-16V GL Automaat Koude Airco
Algemeen
| Prijs | € 2.750 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Kilometerstand | 155.899 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 13 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 65-RK-ST |
| Datum deel 1 | 22-05-2001 (import) |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1328 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 910 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 350 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/70 R14
Acceleratie (0-100): 19,2 s
Topsnelheid: 155 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 362 x 160 x 159 cm
Wielbasis: 236 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 170 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airbag passagier
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter (leder)
= Bijzonderheden =
Zeer leuke Ignis automaat. Met koude werkende airco. Rijst en schakelt perfect. Nw apk bij aflevering. Origineel Nederlandse auto Met Nap.
Alle inruil is mogelijk en bespreekbaar, ook uw caravan boot of motor
U kunt ook bij ons pinnen, en wij kunnen de auto op naam zetten.
Bel of mail ons voor dat u langs wilt komen en of deze occasion nog beschikbaar is
U betaald bij ons GEEN aflevering kosten!
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































