
Toyota Avensis - 2.0 VVTi Linea Sol airco LM *84.000km
Algemeen
| Prijs | € 6.945 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 84.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 11-SB-DK |
| Datum deel 1 | 31-10-2005 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1305 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | februari 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.895 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 176 x 148 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 191 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Exterieur
- Buitenspiegels inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
wordt verwacht
Al onze occasions worden aangeboden voor een meeneemprijs, deze prijs is inclusief schoonmaken en vloeistof controle.
Optionele afleverpakket 1. €395,-
1 maand garantie, vloeistof controle, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 2. €595,-
3 maanden garantie, kleine onderhoudsbeurt, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 3. €950,-
6 maanden garantie, grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK en professioneel reinigen in- en exterieur.
Inruil is altijd welkom, voor een juiste prijsindicatie willen wij u vragen om een aantal foto’s van de auto op te sturen via de WhatsApp op nummer 06-51233475.
Om teleurstellingen te voorkomen, is het altijd verstandig om eerst telefonisch contact op te nemen voor een afspraak.
Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Toyota Avensis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































