
Toyota Starlet - 1.3i/NW APK/3DE EIG/AUTOMAAT
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | 1993 |
| Kilometerstand | 168.054 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GD-RN-21 |
| Datum deel 1 | 19-02-1993 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,80 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1296 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 805 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 1993 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.265 kg
Afmetingen (LxBxH): 372 x 160 x 139 cm
Wielbasis: 230 cm
Acceleratie (0-100): 14,8 s
Topsnelheid: 160 km/u
Emissieklasse: Euro 1
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achterspoiler
- Middenarmsteun achter
- Ruitenwisser achter
= Bijzonderheden =
Toyota Starlet 1.3i/NW APK/3DE EIG/AUTOMAAT
- Bouwjaar 19-02-1993
- APK 28-04-2027
- Kilometerstand 168079 NAP !!!
- 3DE EIGENAAR
Opties^^^^^^^^^^
- STOF Bekleding
- Stuur in hoogte verstelbaar
- Radio/Cd
- Bumpers in carrosseriekleur
Let op :
- inruil koopje gaat zo weg
***Inruilen !
Inruilen is mogelijk, om in te ruilen u kunt langs komen dan kunnen we een prijs bepalen of u kunt paar foto's van binnen en buiten kant sturen naar WhatsApp nummer 0687512773
Welkom bij AUTO BEDRIJF DE IJSSEL
De IJssel Bedrijf is een erkend RDW, CARGO en NAP autobedrijf in Overijssel .
Klantvriendelijkheid en topservice staat bij ons op de eerste plaats. Bent u opzoek naar een betrouwbare en betaalbare occasion dan bent u bij ons op het juiste adres. Al onze auto's worden vooraf van een verkoop grondig gecontroleerd hierdoor bent u zeker van een goede koop. Kom gerust langs om een auto te bekijken en een proefrit te maken.
* Om teleurstellingen te voorkomen graag even bellen voordat u vertrekt voor een bezichtiging.
* Buiten openingstijden op afspraak geopend
* Inruil mogelijk
* Financiering mogelijk
* Tenaamstelling op locatie (ook in het weekend)
Openingstijden:
maandag t/m zaterdag
09:00uur tot 17:00uur.
Na 17:00uur en zondag op afspraak.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
www.autobedrijfdeijssel.nl
Hoeveel kost een Toyota Starlet verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























