
Toyota Verso - 2.0 D-4D Business
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 344.973 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 05 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KX-849-B |
| Datum deel 1 | 18-12-2012 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Toyota Verso occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.260 kg
Afmetingen (LxBxH): 444 x 179 x 162 cm
Wielbasis: 278 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
Hoeveel kost een Toyota Verso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































![Tesla Model 3 - Standard RWD Plus [ LFP-ACCU+AUTOPILOT+60 kWh+PREMIUM AUDIO ]](https://cdn.autowereld.nl/I762143565/240x180/tesla-model-3-standard-rwd-plus-lfp-accu-autopilot-60-kwh-premium-audio.jpg)