
Toyota Verso - 2.0 D-4D Business 7P | CLIMATE | CRUISE | PDC | PANODAK
Algemeen
| Prijs | € 3.495 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 348.363 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NP-982-T |
| Datum deel 1 | 20-09-2012 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Vergelijkbare Toyota Verso occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.260 kg
Afmetingen (LxBxH): 444 x 179 x 162 cm
Wielbasis: 278 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 3 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
Overig
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
Welkom bij Baas Handelsonderneming.
Uw partner in handel en export in gebruikte auto's bedrijfswagens en vrachtwagens wereldwijd.
Telefoon: +31 640099865
E-mail: info@baashandelsonderneming
Adres: De Slof 35 / 5107 RJ Dongen
Locatie: Dongen (NL) Eindhoven Airport op 45km | Schiphol op 85km
Openingstijden:
Ma t/m Vr 09:00 - 18:00 Enkel alleen op afspraak!
Zaterdag 10.00 - 17:00 Enkel alleen op afspraak!
Inruil is mogelijk.
Wij kunnen de tenaamstelling regelen op locatie.
Wij kunnen exportdocumenten maken
We can make export documents
Wir können Exportdokumente erstellen
Nous pouvons préparer des documents d’exportation
Door ons brede netwerk wereldwijd kunnen wij zowel transport over weg als over zee regelen, wij kunnen ook al het benodigde papierwerk regelen om uw auto zorgeloos van A naar B te exporteren.
Hoeveel kost een Toyota Verso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























