
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid 115 Active Ad. Cruise-control PDC V+A LM velgen
Algemeen
| Prijs | € 26.400 |
| Prijs excl. BTW | € 21.875 excl. BTW |
| Bouwjaar | Februari 2025 |
| Kilometerstand | 27.146 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 13 februari 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHP-79-V |
| Datum deel 1 | 13-02-2025 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Emotionele Red (rood metallic) |
| Gewicht | 1165 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | april 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2024 - 2026
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 85 kW (116 PK)
Vermogen elektromotor(en): 59 kW (80 PK)
Vermogen brandstofmotor: 68 kW (92 PK)
Koppel: 141 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.690 kg
Afmetingen (LxBxH): 417 x 177 x 160 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
CO₂-uitstoot: 101 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Van der Linde Emmeloord B.V. Tinweg 10 8304BP EMMELOORD, NL 0527614204 http://www.toyota-emmeloord.nl verkoop@vanderlinde-emmeloord.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Afdekhoes
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Winterbanden
Infotainment
- Android auto
- Apple Carplay
- Apple carplay
- Apple Carplay / Android Auto
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bluetooth USB AUX (Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth)
- DAB + (DAB ontvanger)
- DAB ontvanger
- Draadloos telefoon laden
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeercamera
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- USB AUX
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Snelheidsbegrenzer
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- ISOFIX
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane Departure Alert (LDA)
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Aanhanger assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Geluidsisolerend glas
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 16"
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
De gecommuniceerde prijs is de verkoopprijs, inclusief leges en standaard wettelijke garantie.
Het afleverpakket kost € 599,-
In dit pakket is inbegrepen:
* Onderhoudsbeurt conform schema, inclusief eventuele aanvullende werkzaamheden.
* APK keuring (indien nodig).
* Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur.
* 12 maanden servicepas met GRATIS pechservice
* Minimaal halve tank brandstof
* 12 maanden BOVAG garantie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Import auto's wijken vaak af van de Nederlandse versies waar deze website standaard vanuit gaat.
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























![Peugeot 508 SW - 1.6 HYbrid Allure Aut. [ LED Navi Half leder ]](https://cdn.autowereld.nl/I762409791/240x180/peugeot-508-sw-1-6-hybrid-allure-aut-led-navi-half-leder.jpg)













































