
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid Executive
Algemeen
| Prijs | € 26.901 |
| Prijs excl. BTW | € 22.411 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 50.225 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-717-TP |
| Datum deel 1 | 24-11-2022 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Ash Grey (grijs metallic) |
| Gewicht | 1190 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
Extra informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Motorrijtuigenbelasting: geen
Referentienummer: 1531
= Aanvullende opties en accessoires =
Interieur & Comfort
- Middenarm
Veiligheid & Techniek
- Airbag(s)
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Op zoek naar een betrouwbare en milieuvriendelijke hybride auto? Maak kennis met de Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid Executive uit 2022. Deze stijlvolle hatchback in de kleur Grijs is niet alleen een lust voor het oog, maar biedt ook uitstekende prestaties dankzij zijn 115 PK motor met een inhoud van 1490 cc.
Wanneer het op veiligheid aankomt, staat de Toyota Yaris Cross zijn mannetje. Met de ABS-functie bent u verzekerd van een stabiele rit, ongeacht de weersomstandigheden. Daarnaast zorgt de airconditioning voor een aangename temperatuur in de auto, zodat u altijd comfortabel onderweg bent.
Niet alleen het interieur, maar ook het exterieur van deze Toyota Yaris Cross is voorzien van handige opties. Zo zijn de elektrische ramen een handige toevoeging, waardoor u met gemak het raam kunt openen en sluiten. De verwarmde stoelen zorgen ervoor dat zelfs tijdens koude winterdagen uw rit aangenaam blijft. En met de verwarmde buitenspiegels heeft u altijd een helder zicht op de weg, ongeacht de weersomstandigheden.
Met een kilometerstand van 50225 rijdt u met deze Toyota Yaris Cross nog vele kilometers zorgeloos rond. De 4 deuren zorgen voor eenvoudige toegang tot de ruime achterbank, terwijl de metallic lak het geheel een luxe uitstraling geeft.
Of u nu op zoek bent naar een betrouwbare gezinsauto of een comfortabele wagen voor lange afstanden, de Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid Executive uit 2022 biedt het allemaal. Neem vandaag nog contact op met Automobielbedrijf Ramaker B.V. op 038-4441993 voor meer informatie over deze fantastische auto.
Ramaker Hattem is transparant, ook wat betreft de verkoopprijzen. De getoonde prijs is inclusief ons basis afleverpakket, dat bestaat uit:
- Tenaamstellingskosten en leges
- Minimaal 6 maanden APK
- Controle van vloeistoffen en verlichting
- Exterieur wassen en interieur stofzuigen
- Gecontroleerde kilometerstand
Voor maximale zekerheid kunt u kiezen voor ons Toyota Plus Occasions aflever- en garantiepakket. Dit pakket is beschikbaar voor al onze occasions en kost € 599. Hiervoor krijgt u:
- Tot 120 maanden garantie vanaf datum tenaamstelling op een Toyota Approved Occasion (afhankelijk van leeftijd en aandrijflijn, informeer naar de voorwaarden)
- 12 maanden BOVAG-garantie, ook op niet-Toyota merken
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Minimaal 12 maanden APK
- 24/7 pechhulp in Europa
- Garantie op alle slijtagegevoelige onderdelen gedurende de eerste 15.000 km na aflevering
- Volledige poetsbeurt exterieur en reiniging van interieur
- Een brandstoftank gevuld met 20 liter
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat bepaalde opties en/of accessoires genoemd worden die niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Er kunnen dan ook geen rechten ontleend worden aan deze advertentie, en Ramaker Toyota Hattem kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie. Voor vragen en meer informatie over de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact met ons opnemen via 038-4441993.
Kom vrijblijvend langs voor een proefrit of een offerte, u bent van harte welkom! Voor meer informatie kunt u ons bellen op 038-4441993.
Ramaker Hattem (1936) is sinds 1967,
De Toyota dealer voor de N.O. Veluwe!
Een gemoedelijk en vertrouwd adres, door jarenlange expertise een echte auto specialist.
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























