
€ 21.950
| Prijs | € 21.850 |
| Bouwjaar | Augustus 2016 |
| Kilometerstand | 148.772 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KB-328-X |
| Datum deel 1 | 08-08-2016 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 195 kW (265 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1318 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Schitterende GTI CLUBSPORT van 1e EIGENAAR, Keurig Onderhouden, Onderhoudsboekjes Aanwezig, Nieuwe APK tot 19-07-2027!! Automatische Airco, Cruise Controle, Camera, Panoramadak, 18 inch Wielen, Bi-Xenon, Apple Carplay/Android Auto, Navigatie Full Map enz. enz!! 21.850,- U kunt kiezen uit Verschillende Aflever en Garantie Pakketten!! 21.850,-!!








































































