
Volkswagen Polo - 1.4 TSI GTI 180PK (bj 2012) DSG|PANO|XENON|LED|LEER|VOL
Algemeen
| Prijs | € 3.650 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 207.539 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 74-XJV-7 |
| Datum deel 1 | 22-06-2012 |
| Topsnelheid | 229 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1169 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/40 R17
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 229 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.680 kg
Afmetingen (LxBxH): 398 x 168 x 145 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Side-skirts
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
Overige
- Advance-pakket (Koplampen adaptief, Koplampreiniging, LED dagrijverlichting, Wis-/was installatie voor koplampen)
- Executive Plus-pakket (Audio-navigatiesysteem, Autotelefoonvoorbereiding, Multimedia-voorbereiding)
- Leder-pakket (Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Licht en zicht-pakket
- Winter-pakket (Koplampreiniging, Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
Bezichtigen uitsluitend op afspraak.
Onze voertuigen staan op twee locaties.
Neem vooraf telefonisch contact op om te verifiëren waar het voertuig zich bevindt.
Op berichten via Marktplaats kunnen wij helaas niet altijd reageren.
English:
For vehicle export sales, including export license plates and 14-day insurance coverage, please contact us via the phone number below:
+31 6 34 15 35 56
Onze advertenties worden met zorg opgesteld, maar aan eventuele fouten of ontbrekende opties kunnen geen rechten worden ontleend.
Kijkt u daarom altijd even na of de gewenste optie aanwezig is om een weloverwogen besluit te kunnen nemen.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































