
Volkswagen Golf - Golf 1.0 TSI Comfortline / Apple Carplay
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 157.281 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PD-081-H |
| Datum deel 1 | 06-06-2017 |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1137 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | maart 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2017 - sep. 2018
Referentienummer: 46
Technische informatie
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 196 km/u
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
Exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
Extra
- kleur grijs
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- Elektronisch Sper Differentieel
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Hierbij aangeboden, deze nette Volkswagen Golf in een hele goede staat! Deze auto is goed onderhouden, en is klaar voor nog meer comfortabele kilometers! - leuk extraatje.. de Golf beschikt over Apple Carplay!!
Let op: De geadverteerde prijs betreft een rijklare meeneemprijs! Dit houdt in dat het voertuig wordt aangeboden zonder aanvullende garanties of extra service.
Voor extra zekerheid en een zorgeloze aankoop bieden wij diverse afleverpakketten aan tegen meerprijs. Hiermee profiteert u van aanvullende garanties en service, zodat u met een gerust gevoel de weg op kunt.
Inruil behoort tot de mogelijkheden. Wij ontvangen hiervoor graag vooraf recente foto’s en
relevante informatie van uw auto, zodat wij u een passend voorstel kunnen doen. Dit mag via
e-mail of whatsapp.
Voor een bezichtiging of proefrit verzoeken wij u vooraf telefonisch contact op te nemen. Zo
kunnen wij de beschikbaarheid van de auto bevestigen en deze voor u gereedmaken.
Wij zijn op werkdagen geopend maar niet altijd aanwezig.
U bent welkom om langs te komen, maar zonder afspraak kunnen wij niet garanderen dat wij u direct kunnen helpen.
Bekijk ook onze andere advertenties voor een actueel aanbod. Geen gehoor?
Stuur gerust een whatsapp bericht!
Hoewel wij grote zorg besteden aan een correcte invoer van alle gegevens, kunnen wij niet
verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuistheden of fouten.
Wij adviseren u daarom niet uitsluitend op deze informatie te vertrouwen, maar bij aankoop
zelf de zaken te controleren die voor uw beslissing van belang kunnen zijn.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































