
Volkswagen Polo - 1.4-16V Optive
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 235.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 65-XS-XZ |
| Datum deel 1 | 21-09-2007 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 988 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R14
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.580 kg
Afmetingen (LxBxH): 392 x 165 x 147 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Auto rijdt en remt goed,. Schakelt goed koppelinglager is hoorbaar dus koppeling moet vervangen worden. Motorisch is die top. Nette bekleding van binnen. Ijskoude airco perfect voor dit weer. Voor vragen stuur gerust een bericht. Inruil en export altijd mogelijk! Wij kopen ook alle auto's in voor handelsprijs! Nummer alleen whatsapp!!
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































