
Volkswagen Polo - 1.4-16V Optive |Automaat|Airco|2de eig|
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 168.028 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 19 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 89-TL-JR |
| Datum deel 1 | 01-11-2006 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,30 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1033 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R14
Acceleratie (0-100): 15,3 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 392 x 165 x 147 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 182 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik in de stad: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal handzenders: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
LET OP: Hoewel alle advertenties en de gegevens hierin met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Automotive Correct Bosch carservice niet aansprakelijk voor verkeerde opties of fouten in de advertentie. Controleer daarom voor de aankoop of de informatie op internet klopt met de werkelijkheid.
OPENINGSTIJDEN
maandag t/m vrijdag 8:00 tot 17:00 uur
zaterdag 10:00 tot 15:00 uur
's Avonds op afspraak geopend
Heeft u interesse of nog verdere vragen over de auto of motorfiets? neem dan gerust contact met ons op via telefoon of mail.
Automotive Correct Bosch Carservice
0592-481081
0638982322
Motomotive Correct
0643440882
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























