
Volkswagen Polo - 1.4-16V Optive Automaat Airco 5d Nieuwe Apk
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 187.057 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 28-SZ-TS |
| Datum deel 1 | 23-06-2006 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,30 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1033 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Acceleratie (0-100): 15,3 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 392 x 165 x 147 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 182 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik in de stad: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- 2 Sleutels
- 5 deurs
- Electrisch spiegels
- NAP
- NETTE BEKLEDING
- Schoon bekleding
= Bijzonderheden =
Zoek je een Volkswagen? Dan is de kans groot dat je huidige auto ook een Volkswagen is. Want Volkswagen -rijders zijn de meest merkentrouwe bestuurders. En met een goede reden. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Polo duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Ook is de auto voorzien van: warmtewerend glas, in hoogte verstelbare voorstoelen en in delen neerklapbare achterbank.
In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning.
We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































