
Volkswagen Polo - 1.4 TSI BlueGT | GT Interieur | Climate | LMV | Nwe APK | Zeer Netjes
Algemeen
| Prijs | € 8.499 |
| Bouwjaar | Juli 2013 |
| Kilometerstand | 170.071 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-KSJ-60 |
| Datum deel 1 | 04-07-2013 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1112 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/40 R17
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.630 kg
Afmetingen (LxBxH): 398 x 168 x 145 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Side-skirts
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
Overig
- Leder-pakket (Houten versnellingspook, Lederen stuurwiel)
- Lichtmetalen velgen 17"
= Bijzonderheden =
Zeer nette Volkswagen Polo 1.4 TSI BlueGT uit 2013 in een mooie GT-kleurstelling.
Een sportieve en compacte hatchback met vlotte 1.4 TSI motor en de gewilde BlueGT-uitvoering.
Het GT-interieur, GT-stuur en de sportieve uitstraling maken deze Polo net wat bijzonderder dan een standaard uitvoering.
Een leuke auto voor wie compact wil rijden, maar wel met uitstraling en rijplezier.
Voorzien van o.a.:
– GT-interieur
– GT-stuur
– Airco
– Cruise control
– Lichtmetalen velgen
– Elektrische ramen
– Centrale vergrendeling
– Stuurbekrachtiging
– Multifunctioneel stuur
– Sportieve BlueGT-uitvoering
Onderhoud & bijzonderheden:
– Bouwjaar 2013
– 1.4 TSI benzinemotor
– Gewilde BlueGT-uitvoering
– Zeer nette en verzorgde auto
– Nog circa 5.000 km tot de volgende onderhoudsbeurt
– Sportief GT-interieur
– Mooie GT-kleurstelling
– Fijne compacte auto met sportieve rijeigenschappen
Kortom: een zeer nette Volkswagen Polo 1.4 TSI BlueGT met sportief GT-interieur, GT-stuur en mooie uitstraling. Een compacte maar vlotte Polo met veel rijplezier en nog circa 5.000 km tot de volgende onderhoudsbeurt.
Rijdt en schakelt goed.
Bellen voor afspraak! Inruil is mogelijk!
Let op: Hoewel wij onze advertenties met grote zorg samenstellen, kunnen er onjuistheden voorkomen, bijvoorbeeld door automatisch gegenereerde opties op basis van kenteken of chassisnummer. De geadverteerde prijs is gebaseerd op onze eigen bevindingen en staat los van eventuele foutieve vermelding in de advertentie. Controleer daarom altijd zelf of de voor u belangrijke opties aanwezig zijn. Neem bij twijfel gerust contact met ons op.
Car Dynamix
Wolfshoek 57-B
5154 AB Elshout
T: 06 - 27 42 2008
E: info@cardynamix.nl
W: www.cardynamix.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































