
Volkswagen Polo - 1.4 TSI GTI Xenon/AppleCarPlay
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 207.744 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 25 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-263-SL |
| Datum deel 1 | 12-03-2012 (import) |
| Topsnelheid | 229 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1169 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Poldermeesterstraat 16 16
2288GV Rijswijk
0644674848
https://www.autobedrijfrijswijk.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/40 R17
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 229 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.680 kg
Afmetingen (LxBxH): 398 x 168 x 145 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Staat
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Side-skirts
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
Bij Autobedrijf Rijswijk combineren wij vakmanschap met een passie voor kwaliteit. Al jaren zijn wij gespecialiseerd in Volkswagen en Audi, en hebben wij ons ontwikkeld tot een vertrouwd adres voor liefhebbers van het VAG-segment.
Met een voorraad van ruim 200 auto’s bieden wij altijd een ruime en actuele selectie, afgestemd op verschillende wensen en budgetten. Naast onze specialisatie in Volkswagen en Audi breiden wij ons aanbod steeds verder uit met merken als BMW, Mercedes-Benz en CUPRA — zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit, uitstraling en rijbeleving. Kwaliteit vinden wij dan ook belangrijk.
Wij geloven dat een auto kopen helder en zorgeloos moet zijn. Daarom staan transparantie, persoonlijke aandacht en duidelijke afspraken centraal. Als BOVAG- en RDW-erkend autobedrijf bieden wij de zekerheid en garanties die u mag verwachten. Het BOVAG-keurmerk onderstreept onze betrouwbaarheid en wordt continu getoetst aan strenge kwaliteitseisen. Door regelmatige controles wordt erop toegezien dat wij hieraan ook blijven voldoen.
Financieren is mogelijk, voor zowel particuliere als zakelijke klanten. Wij bieden de scherpste mogelijkheden aan om uw aankoop te financieren. Binnen 24u is het mogelijk om uw financiering rond te krijgen.
Voordelen van een nieuwe auto kopen bij Autobedrijf Rijswijk:
- BOVAG garage
- Geen afleverkosten, auto wordt rijklaar afgeleverd
- Kosteloos uw nieuwe auto tenaamstellen
- Inruilservice bij overstap naar uw volgende auto
- Financiering is mogelijk
- Inruil is mogelijk
- Flexibele openingstijden (7 dagen per week en ook in de avonden)
- Oude auto kosteloos vrijwaren
LET OP!
Wij werken op afspraak en adviseren daarom om eerst met ons contact op te nemen voordat u ons showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































