
Volkswagen Touran - 1.2 TSI Comfortline BlueMotion 7p.|Pano
Algemeen
| Prijs | € 5.995 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 216.382 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 30 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 69-RJD-7 |
| Datum deel 1 | 30-05-2011 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1406 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Touran 1.2 TSI Comfortline BlueMotion 7p.|Pano
Volkswagen Touran 1.2 TSI Comfortline BlueMotion 7p.|Pano
- Kenteken: 69-RJD-7
- Merk: Volkswagen
- Model: Touran
- APK tot: 30-05-2027
- Tellerstand: 216382 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1197 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CBZ
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 1406 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 7
- Verbruik: 5.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Panoramadak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen uitneembaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Volkswagen Touran 1.2 TSI Comfortline BlueMotion 7p.|Pano
Een ruime en veelzijdige Volkswagen Touran 1.2 TSI Comfortline BlueMotion 7-persoons uit bouwjaar 2011 met een kilometerstand van 216.382 km (NAP). Deze praktische gezinsauto biedt veel ruimte, een comfortabele rijervaring en een zuinige benzinemotor. De auto is voorzien van een nette uitvoering o.a. Panoramadak, Climate control, Cruise control, Navigatiesysteem, Stuurwiel multifunctioneel, Multimedia-voorbereiding, Elektrische ramen V/A, Trekhaak ETC.
Er zit een APK keuring op de auto dat geldig is tot en met 30-05-2027!
Onderhoudshistorie aanwezig!
Twee orginele sleutels.
Bezichtiging & afspraak
Wilt u deze auto bezichtigen? Wij adviseren u om vooraf contact met ons op te nemen, zodat wij u rustig en persoonlijk kunnen ontvangen.
Onze service
Bij LT Auto’s zijn wij gespecialiseerd in jonge, zorgvuldig geselecteerde occasions. Betrouwbaarheid, transparantie en service staan hierbij centraal. Wij bieden u onder andere:
- Inruil van uw huidige auto
Uw huidige auto kunt u bij ons inruilen tegen een eerlijke en marktconforme prijs.
- Financieringsmogelijkheden op maat
Financiering behoort tot de mogelijkheden. Wij bieden maatwerkoplossingen met heldere voorwaarden en denken graag met u mee over een passend maandbedrag. Informeer vrijblijvend naar de mogelijkheden.
- Proefrit mogelijk
Een proefrit maken is uiteraard mogelijk, zodat u de auto zelf kunt ervaren.
Tijdens uw bezoek bent u van harte welkom in onze showroom. De koffie of thee staat voor u klaar.
Zorgvuldigheid
Onze advertenties worden met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Aan eventuele onjuistheden, foutieve vermeldingen van accessoires, opties, druk- en zetfouten kunnen geen rechten worden ontleend.
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09:30 – 18:00
Zaterdag: 10:00 – 17:00
Zondag: Op afspraak
Contact
LT Auto’s
Apolloweg 12
8938 AT Leeuwarden
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























