
Volvo C30 - 1.6 164.036Km Airco Navi BlueTooth LmVlg
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 164.036 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 21-HBG-9 |
| Datum deel 1 | 10-10-2008 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1176 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2006 - dec. 2009
Technische informatie
Koppel: 150 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.700 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 144 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Marco Hassink Wegtersweg 20B 7556BR HENGELO OV, NL 0742502102 http://www.autobedrijfhassink.nl info2@autobedrijfhassink.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
Infotainment
- Audiosysteem
- Telefoonvoorbereiding
Interieur
- Armsteun
- Deelbare Achterbank
- Ramen Electrisch
- Stoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Bluetooth
- DSC
- Hoofdsteunen achterbank
- Stuur Verstelbaar
= Bijzonderheden =
ZUINIGE/NETTE VOLVO C30 1.6i 16V IN ZWARTMETALLIC MET 164.036KM,BOEKJES EN DE AUTOPAS AANWEZIG ALSMEDE TWEE SLEUTELS.
WIJ ZIJN AANGESLOTEN BIJ AUTOPLUS GARANTIE,VOOR EEN MEERPRIJS VAN SLECHTS EURO 300 KAN DE AUTO MET TWAALF MAANDEN AUTOPLUS GARANTIE GELEVERD WORDEN!. AANKOOPKEURING IS MOGELIJK. ADRES: WEGTERSWEG 20B, 7556BR, HENGELO. WIJ NEMEN UW INRUIL AUTO UITSLUITEND IN BEHANDELING ALS U FOTO'S EN EEN INRUIL PRIJSINDICATIE MAILT OF APPT!.
Hoeveel kost een Volvo C30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























