
Algemeen
| Prijs | € 4.250 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 246.706 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 53-TZ-BS |
| Datum deel 1 | 22-03-2007 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 185 km/u
GVW: 1.700 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Lichtblauw, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Leuke zeer goed volledig dealer onderhouden Volvo C30 1.6 auto verkeert in een erg nette staat.
Wordt geleverd met apk, onderhoud en 3 maanden garantie zonder meerprijs.
Openingstijden: ma t/m vrij van 08;00uur t/m 17;30uur
za van 09;00uur t/m 12;00uur
Buiten openingstijden bezichtiging op afspraak mogelijk.
AUTOBEDRIJF DE BARONIE
Allerheiligenweg 112
4835BN
076-5655259
06-14287465
Hoeveel kost een Volvo C30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























