
Volvo V40 - 1.6 T2 R-Design | Rijklaar incl garantie | Trekhaak afneembaar Navigatie Donker getint gla
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 199.045 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-TXB-88 |
| Datum deel 1 | 30-05-2014 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Electric Silver metallic (licht grijs me |
| Gewicht | 1267 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2014 - apr. 2015
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 142 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: Garantie 6 maanden
Garantie: 20.000 km
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Schaap Riensingel 9 8531GH LEMMER, NL 0514561459 http://www.autoschaap.nl info@autoschaap.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 17"
- Trekhaak afneembaar
- Verwarmde voorruit
- bi-xenon koplampen
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- R-Design exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Voetgangersairbag
Overige
- Business Pack Connect (Audio-installatie, Navigatiesysteem full map + hard disk, Parkeersensor achter, Spraakbediening, stuur multifunctioneel)
- Extra getint glas achter
- Winter-Line-Automaat (Koplampen adaptief, Verwarmde voorruit, bi-xenon koplampen, koplampreiniging, Voorstoelen verwarmd)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
--- Onze showroom is geopend zonder afspraak, echter om u goed te woord te staan heeft een afspraak wel de voorkeur. Heeft u een auto naar wens gezien in onze online showroom ? Neem dan telefonisch contact op via 0514-561459 of stuur een e-mail naar info@autoschaap.nl om de mogelijkheden voor bezichtiging en/of proefrit met ons te bespreken ---
De getoonde prijs is rijklaar inclusief o.a. onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden garantie, 12 maanden pechhulp Europa, nieuwe APK keuring, poetsbeurt en tenaamstelling-vrijwaring. SAAB dealer, specialist in VOLVO en onderhoud-reparatie alle merken. Voor meer informatie, ons actuele aanbod en verdere kennismaking verwijzen wij u naar www.autoschaap.nl
Volvo V40 1.6 T2 R-Design in de kleur Electric Silver metallic. Voorzien van onder andere afneembare trekhaak, 17 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, fabrieksnavigatie met bluetooth telefoonfunctie, cruise control, climate control, verwarmbaar voorruit, LED dagrijverlichting, zwarte hemelbekleding, verwarmbare voorstoelen en meesturende bi-xenon koplampen. Prima onderhouden, boekjes ter inzage. Distributieriem vervangen bij 169.912 kilometer op 23-05-2024.
De passie voor de Zweedse merken zit bij alle medewerkers diep. En dat straalt onze showroom ook uit. Bezoekers stappen een Saab-Volvo wereld binnen. In een showroom waar klassiekers naast nieuwe modellen staan en vitrines gevuld zijn met gadgets van de merken. Bezoekers komen er veel, in Lemmer. En ze komen overal vandaan. Dat komt omdat Auto Schaap sinds 1975 een sterke reputatie heeft opgebouwd. Uit het hele land weten liefhebbers ons te vinden. Maar ook in de buurt zijn we een sterk merk.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























