
Volvo V60 - B3 AUT(7) MOMENTUM LEDER 19INCH ACC STOELVERWARMING CAMERA
Algemeen
| Prijs | € 26.900 |
| Prijs excl. BTW | € 22.617 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2022 |
| Kilometerstand | 104.114 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-045-TS |
| Datum deel 1 | 03-01-2022 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Onyx Black metallic (zwart metallic) |
| Gewicht | 1634 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2021 - apr. 2022
Referentienummer: 12198
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 180 km/u
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 140 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Afleverkosten: De getoonde prijs is inclusief € 10 afleverkosten.
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple CarPlay / Android Auto
- Bluetooth
- DAB+
- FM-radio
- iPod/USB-aansluiting
- USB aansluiting
Exterieur
- Dakrails zwart
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Extra
- Clean Zone: Interior Air Quality System
- Elektrisch verstelbare lendesteunen
- High Performance audiosysteem
- Lichtmetalen velgen (19")
- Pedestrian Detection
- Volvo Cars app
Interieur & Comfort
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Adaptive Cruise Control
- Afdekscherm bagageruimte
- Airbags voor en achter
- Aluminium inleg
- Audiobediening op stuurwiel
- Bekerhouders
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Gescheiden climate control
- Handmatig verstelbare zittingverlenging
- Lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor en achter
- Moritz lederen bekleding
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- TFT instrumentenpaneel
- Verwarmbaar stuurwiel
- Voice Control
Veiligheid & Techniek
- Bandenspanningscontrole
- Camera achter
- City Safety
- Collision Warning
- Cross Traffic Alert
- Isofix
- Lane Departure Warning
- Parkeersensoren voor en achter
- Pilot Assist (semi-autonoom rijden)
- Speed Limiter
- Volvo On Call
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Bekijk deze auto in unieke 360 graden presentatie op www.hooftman.nl!
Bent u geïnteresseerd? Leuk! Ons salesteam komt graag in contact met u.
Hooftman Autobedrijven is een eigentijds Volvo Cars dealerbedrijf met vier vestigingen in Midden-Holland. Met het merk Volvo en met behulp van de modernste faciliteiten / vakkennis streven we in onze service naar optimale klanttevredenheid.
Met persoonlijke aandacht, voor zowel klanten als personeel, heeft ons familiebedrijf, steunend op meer dan 70 jaar ervaring, een trouwe en nog altijd groeiende klantenkring verkregen.
Wij heten u van harte welkom in een van onze vestigingen in de randstad, te weten in Waddinxveen, Schoonhoven, Woerden of Alphen aan den Rijn. Graag tot ziens!
Ondanks de grote zorgvuldigheid in het maken van de advertenties zijn fouten niet uit te sluiten. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































