
Volvo V70 Cross Country - 2.4 T AWD / NETTE STAAT / INRUILKOOPJE
Algemeen
| Prijs | € 1.990 |
| Bouwjaar | Juni 2001 |
| Kilometerstand | 341.820 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 20 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TX-295-D |
| Datum deel 1 | 29-06-2001 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2435 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1657 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | september 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R16
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.220 kg
Afmetingen (LxBxH): 473 x 186 x 156 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieur: Beige, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 274 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,5 l/100km (1 op 8,7)
Brandstofverbruik in de stad: 15,6 l/100km (1 op 6,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,2 l/100km (1 op 10,9)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
INRUILKOOPJE!!
AUTO RIJDT EN SCHAKELT PERFECT!
MEENEEMPRIJS!
voor een bezichtiging en of een proefirt bent u van harte welkom!
!!!!!!Omdat onze auto’s op twee verschillende locaties staan, vinden wij het fijn als u even belt of een bericht stuurt wanneer en voor welke auto u wilt komen kijken!!!!!
Wij zorgen er dan voor dat de auto op onze verkooplocatie aanwezig is als u langs komt.
Uiteraard zorgen wij buiten de auto om ook voor een lekker kopje koffie of thee!
Alvast dank voor het begrip
Graag tot ziens!
Team Wheelz Automotive B.V.
Hoeveel kost een Volvo V70 Cross Country verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























