
Volvo V70 Cross Country - 2.4 T eerste eigenaar | Goed onderhouden | Map vol met documenta
Algemeen
| Prijs | € 4.990 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 338.788 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 13 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 22-JV-JZ |
| Datum deel 1 | 10-01-2002 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2435 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Beige |
| Oorspronkelijke kleur | Beige |
| Gewicht | 1710 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | januari 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2000 - jul. 2002
Referentienummer: 1928
Technische informatie
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 200 km/u
Wielbasis: 276 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 274 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,5 l/100km (1 op 8,7)
Brandstofverbruik in de stad: 15,6 l/100km (1 op 6,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,2 l/100km (1 op 10,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- audioinstallatie met CD-wisselaar
Exterieur
- bagagedek
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- mistlampen voor
Extra
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 16"
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- autotelefoon
- bagage-scheidingsnet
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- hoofdsteunen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- alarm klasse 3
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Welkom bij DealerAutoNederland.
Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten autobedrijf,
Bezoek onze website voor meer foto's
Wij bieden uitgebreide mogelijkheden voor leasing, financiering en verzekering van uw auto.
Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
wij zien u graag in Nunspeet! Wel raden wij u aan om vooraf even te bellen over de actuele beschikbaarheid van de auto. Uiteraard ruilen wij graag u huidige auto in.
met vriendelijke groet,
Dealerautonederland
Ronding 3
8072TB, Nunspeet
Tel: +31341217676
E-mail: info@dealerautonederland.nl
Hoeveel kost een Volvo V70 Cross Country verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































