
Volvo V70 Cross Country - 2.4 T Comfort Line LEER, AIRCO APK TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Kilometerstand | 343.219 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 03-GJ-SH |
| Datum deel 1 | 04-12-2000 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2435 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1657 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | september 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R16
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.220 kg
Afmetingen (LxBxH): 473 x 186 x 156 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
CO₂-uitstoot: 274 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,5 l/100km (1 op 8,7)
Brandstofverbruik in de stad: 15,6 l/100km (1 op 6,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,2 l/100km (1 op 10,9)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen voor
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 6-spaaks 16"""
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Optie-pakket ("Lichtmetalen velgen 6-spaaks 16""")
- Winter-Line-Automaat (Koplampreiniging, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
= Bijzonderheden =
DEZE AUTO WORDT TE KOOP AANGEBODEN DOOR AUTOHUIS HELWIG
WWW.AUTOHUIS-HELWIG.NL
VOLVO V70 XC70 CROSS COUNTRY 2.4 TURBO AUTOMAAT
CREME LEDEREN INTERIEUR, STOELVERWARMING, TREKHAAK, AIRCO, APK 12-2026
KIJK VOOR ALLE FOTO'S EN INFO VAN DEZE AUTO OP ONZE WEBSITE
OOK VOOR ANDERE OCCASIONS KUNT U OP ONZE SITE KIJKEN
WANNEER U LANGS WILT KOMEN VERZOEK IK U EERST TE BELLEN VOOR HET MAKEN VAN EEN AFSPRAAK.
WIJ BIEDEN :
AFLEVERINGSBEURT
6 OF 12 MAANDEN AANVULLENDE GARANTIE ( VRAAG NAAR DE VOORWAARDEN )
INRUIL VAN UW HUIDIGE AUTO
FINANCIERING EN OF PRIVATE LEASE
ONDERHOUD, REPARATIE EN VERZORGING VAN APK KEURINGEN
TEL : 06-24649233
MAIL : INFO@AUTOHUIS-HELWIG.NL
Hoeveel kost een Volvo V70 Cross Country verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























