
Volvo XC60 - 2.0 T8 Plug-in hybrid AWD Ultra Black Edition head up 21 inch
Algemeen
| Prijs | € 64.900 |
| Prijs excl. BTW | € 53.726 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2025 |
| Kilometerstand | 1.334 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 04 december 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHP-93-G |
| Datum deel 1 | 04-12-2025 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,90 sec |
| Motorvermogen | 228 kW (310 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 34 |
| Introductiejaar | april 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2025 - apr. 2026
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 107 kW (145 PK)
Vermogen brandstofmotor: 334 kW (454 PK)
Koppel: 400 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 71 liter
Actieradius: 74 km
Acceleratie (0-100): 4,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 471 x 194 x 164 cm
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,9 l/100km (1 op 34,5)
CO₂-uitstoot: 25 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Garantie 12 maanden
Productveiligheid
Fabrikant: Slag Auto's BV de Bleek 1 7468DK ENTER, NL 0547381514 http://www.slagautos.nl info@slagautos.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterruitverwarming
- Black Edition
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 21"
- Metaal-/micakleur
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio installatie premium
- Harman Kardon Sound System
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achterbank verwarming
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- isofix voorbereiding
- Keyless start
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- USB Aansluiting
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- dodehoekdetectie met correctie
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- Side Impact Protection System
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- actieve noodgeval assistent
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- contourstoelen
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- full-LED koplampen
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- kunstlederen interieurdelen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- premium metaalkleur
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
= Bijzonderheden =
Getoonde prijs is incl garantie en incl afleverkosten.
Kleur Vapour Grey
Slag Auto's heeft zich gespecialiseerd in Audi, Volkswagen, BMW en Mercedes, alle nodige gereedschappen voor deze merken zijn aanwezig.
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















