
Volvo XC90 - T8 Recharge Ultra Black Edition Excecutive | 22" | Gelaagd & Getint Glas | Geint. Kinderzi
Algemeen
| Prijs | € 92.900 |
| Prijs excl. BTW | € 76.955 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2026 |
| Kilometerstand | 1.015 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJD-44-S |
| Datum deel 1 | 18-05-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,40 sec |
| Motorvermogen | 299 kW (407 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2250 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 30 |
| Introductiejaar | april 2026 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Modelcode: 256
Referentienummer: 3431937
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 299 kW (406 PK)
Vermogen elektromotor(en): 115 kW (156 PK)
Vermogen brandstofmotor: 184 kW (250 PK)
Koppel: 360 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 71 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,4 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.950 kg
Afmetingen (LxBxH): 495 x 196 x 177 cm
Wielbasis: 30 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 19 kWh, Conditie: 100%
Aantal fasen acculader: 2
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,3 l/100km (1 op 30,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 81 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 1
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 441 - € 482 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Excellence (€ 895): 24 maanden garantie, 12 maanden APK keuring, 24 maanden Mobiliteitsservice, volle tank brandstof, beurt volgens onderhoudsschema, poetsen / reinigen in- en exterieur en uitgebreide inspectie (100 punten)
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2350 kg
Aantal elektrische motoren: 1
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 26-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 13-05-2026
Stoelbekleding: Nappa Charcoal
Coating: Wax Oil
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Glans exterieur delen
- Kleur zwart
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio installatie high end
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Kunstlederen interieurdelen
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Hemelbekleding donker
- Hoofdsteunen actief
- Kunstlederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Sfeerverlichting
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank verwarmd
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Extra getint glas
- Gelaagde zijruit(en)
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless entry/start
- Kinderzitje(s) geintegreerd in achterbank
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Parkeersensor voor en achter
- Rondomzicht camera
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Actieve noodgeval assistent
- Afdaal assistent
- Airco separaat achter
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geluidsimulator
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Koplampreiniging
- Kruisend verkeer detectie
- LED dagrijverlichting
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Side Impact Protection System
- Start/stop systeem
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
- Zonnescherm zijruiten
Overige
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 22"
- Hemelbekleding leder
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Range extender
= Bijzonderheden =
Het strakke design en de geweldige rijkwaliteiten, dat zijn de typisch Zweedse eigenschappen van deze Volvo XC90. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 1015 Deze Volvo XC90 is voorzien van een hybride motor en gebruikt dus zowel brandstof als elektriciteit. Dat betekent zuinige kilometers en toch maximale prestaties. U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































