
Volvo XC90 - 2.5T Autom. 4WD 7-pers. MOTOR TIKT
Algemeen
| Prijs | € 1.900 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 259.473 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-746-VJ |
| Datum deel 1 | 16-12-2002 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 154 kW (209 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2086 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | januari 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 480 x 190 x 174 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
CO₂-uitstoot: 287 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 12 l/100km (1 op 8,3)
Brandstofverbruik in de stad: 16,3 l/100km (1 op 6,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 4 (4 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Hoofdsteunen voor
- Houtafwerking interieur
- Houten stuurwiel
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
Overig
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bandenspanning controlesysteem
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- Isofix
- Lederen stuurwiel
- Metallic lak
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Niveauregeling automatisch
- Sportpakket
- Vierwielaandrijving (4x4)
= Bijzonderheden =
BIJ ONGEVEER 2500RPM HOOR JE DE MOTOR TIKKEN, WAARSCHIJNLIJK DE DRIJFSTANGLAGERS.
Deze Volvo XC90 komt uit 2002, werd geleverd van 18-11-2002 tot 31-12-2003. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2019 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 154 kW (209 PK) en een cilinderinhoud van 2521 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 210 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 9,9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 11,8 liter per 100 km en hij weegt 2086 kg. De APK is geldig tot 29-12-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 427,58 per kwartaal.
Deze auto wordt verkocht voor een scherpe internetprijs, wij rekenen geen afleverkosten.
De auto wordt voorzien van een nieuwe APK bij aflevering, alle inruil is van harte welkom.
Neem contact met ons op voor het maken van een afspraak of meer informatie:
Telefoon: +31619516454
e-mail: info@vanbentumautos.nl
Graag tot ziens bij:
Van Bentum Auto's
Jagerserf 10
3851 SM Ermelo
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























