
Volvo XC90 - 2.5 T Elite
Algemeen
| Prijs | € 2.500 |
| Bouwjaar | Augustus 2003 |
| Kilometerstand | 250.996 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-818-VL |
| Datum deel 1 | 28-08-2003 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 154 kW (209 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2035 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | november 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 480 x 190 x 174 cm
Wielbasis: 286 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 282 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,8 l/100km (1 op 8,5)
Brandstofverbruik in de stad: 16,1 l/100km (1 op 6,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Pianolak interieur afwerking
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Roll Stability Control
Overig
- Niveauregeling automatisch
Waarom kiezen voor Garage Gelderland ?
Betrouwbare kwaliteit • Eerlijke prijzen • Zekerheid zonder gedoe.
Bij Garage Gelderland koopt u niet zomaar een auto — u kiest voor rust, zekerheid en transparantie.
Wij zijn een RDW- en VWE-erkend autobedrijf en staan bekend om onze jong gebruikte, dealeronderhouden occasions met een duidelijke historie.
Bij Garage Gelderland profiteert u van:
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































