
Volvo XC90 - 2.5 T aut. 7p., roest-schade subframe
Algemeen
| Prijs | € 2.000 |
| Bouwjaar | Augustus 2003 |
| Kilometerstand | 277.516 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-230-GK |
| Datum deel 1 | 28-08-2003 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 154 kW (209 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht grijs metallic |
| Gewicht | 2035 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | november 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2002 - dec. 2003
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 480 x 190 x 178 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot: 282 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,8 l/100km (1 op 8,5)
Brandstofverbruik in de stad: 16,1 l/100km (1 op 6,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Garage Jelsma Ringallee 104 6891BG ROZENDAAL, NL 0262058006 http://www.garagejelsma.nl verkoop@garagejelsma.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cd-wisselaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rokersvrije auto
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- ISOfix
- Roll Stability Control
= Bijzonderheden =
Rijdt en schakelt goed!
Nette, frisse en goed onderhoud auto.
APK tot 7-2026 - heeft ROEST-SCHADE aan subframe achter.
MEENEEMPRIJS - ZO MEE!
* Direct antwoord op uw vraag? BEL ONS; 026 - 362 9332. Mailen mag uiteraard ook maar door drukte kan dit soms wat langer duren qua beantwoorden.
* Laagste prijs vragen worden online NIET door ons beantwoord.
Wij heten u van harte welkom in Rozendaal (bij Arnhem).
* Uw inruil is altijd welkom bij ons.
Online maken wij graag een INRUILVOORSTEL zodat u een richtlijn heeft, naast de auto krijgt u van ons de best haalbare prijs.
GarageJelsma.nl sinds 1950 een begrip!
* Woont u niet in de buurt van Arnhem? Bel ons voor u vertrekt dan zorgen wij dat de auto voor u klaar staat.
* KOOPAVOND: op afspraak van maandag t/m donderdag.
RESERVEREN van uw favoriete auto is mogelijk vanaf uw reis naar ons toe.
Hoeveel kost een Volvo XC90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































