
Audi A3 Sportback - 1.4 e-tron PHEV S-Line Panorama Bang & Olufsen
Algemeen
| Prijs | € 11.350 |
| Bouwjaar | Oktober 2015 |
| Kilometerstand | 206.176 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GZ-841-B |
| Datum deel 1 | 16-10-2015 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrijs Pareleffect metallic |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | augustus 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2014 - jul. 2016
Modelcode: 8V
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 150 kW (204 PK)
Vermogen elektromotor(en): 50 kW (68 PK)
Vermogen brandstofmotor: 110 kW (150 PK)
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 48 km (40 km elektrisch)
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.050 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 179 x 148 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Bouman Auto's Meerhoek 18 4265HC GENDEREN, NL 0416224500 http://www.boumanautos.nl anne@boumanautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED koplampen
- mistlampen voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Sportstuur
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Rijstrooksensor
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
Overige
- Dab
- Extra getint glas achter
- Navigatie-pakket (Navigatie full map + hard disk)
- S Line-pakket (Lichtmetalen velgen 18", Lederen versnellingspook, Sportonderstel, Sportstuur, stuur multifunctioneel)
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Oplaadmogelijkheid
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Fraaie Audi A3 in S Line uitvoering met hybride aandrijving. De auto is compleet uitgerust met mooie opties. Lakkleur is Daytonagrijs metallic en het interieur is voorzien van antraciet leder in combinatie met alcantara. De hemelbekleding is uitgevoerd in donker antraciet.
Tot de uitrusting van deze auto behoort een glazen panoramadak, Bang & Olufsen premium audio, sportuitlaatsysteem met 4 uitlaatsierstukken, 18" aluminium velgen met all season banden, rijbaanassistent, grootlichtassistent, elektrisch verstelbare voorstoelen, MMI navigatie plus, DAB tuner, extra getint glas achter, cruise control, automatische airconditioning met gescheiden zones, bluetooth telefoonvoorbereiding, leder sportstuurwiel met afgeplatte onderzijde, verwarmbare voorstoelen, parkeersensoren voor en achter, skizak, dakrails, elektrisch inklapbare buitenspiegels en metallic lak.
Het afleverpakket voor deze auto bedraagt € 695,- en omvat een volledige technische controle, nieuwe APK keuring en 6 maanden garantie op motor en versnellingsbak. De auto heeft enkele lichte gebruikssporen, zoals wat parkeerschades op de velgen en een beschadiging op de hoek van de achterbumper.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































