
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI Ambition Pro Line S
Algemeen
| Prijs | € 8.999 |
| Bouwjaar | Januari 2012 |
| Kilometerstand | 187.252 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 15 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 79-TGV-3 |
| Datum deel 1 | 25-01-2012 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 203 km/u
GVW: 1.870 kg
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Bestuurders-informatie-systeem
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- Achteruit senseor
= Bijzonderheden =
Audi A3 Sportback 1.4 TFSI Ambition Pro Line S
Bouwjaar: 2012
Transmissie: Automaat
Brandstof : Benzine
5 Personenauto
Prijs : 8999€
Datum APK :15-08-2026
Kilometerstand :
187252 km (NAP)
4banden lijkt de nieuwe
Er zijn geen mechanische problemen.
De auto rijdt goed zonder probleem
export mogelijk,
WhatsApp + Te
0031645060805 - 0031642478920
https://www.albazarauto.nl
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























